У книги люди, наче бджоли в соти,
Знесли духовний, чародійний мед.
Сліпцеві очі ним потри, і в миг
Побачить сонце й голубі висоти,
Відчує мислі найстрімкіших літ.
Збагне людські страждання і турботи,
Поможе іншим темряву збороти,
Рвучи з очей пов”язки чорних лент!
Благословенна та ясна година,
Коли Буквар до рук бере дитина,
Коли читає „Кобзаря” юнак,
Коли Франка „огромнії сонети”
Підносять дух, коли говорять Гете,
Шекспір, Міцкевич, Лермонтов, Бальзак.
 
Дмитро Павличко
 
Не дуже хочеться мені повторюватись, як важлива книга для людини, як важлива у її житті - написано про це досить, зрештою, якщо про це неодноразово говорять народна мудрість і визнані поети з письменниками, то що ще можу додати я?
Здається, прийшов знову час (а може я себе обманюю), коли діти і юнацтво повертається до книг. Принаймні, має усі можливості для цього. У інтернеті можна знайти електронні версії різноманітних жанрів, там же їх можна замовити у електронних магазинах. У Стрию існує книгарня, з котрої важко піти без малого скарбу - нової книги. У Книгарні Народного дому знайдеться друковане слово для кожного.
 

Цей розділ - своєрідна вітрина цієї книгарні, вітрина тих книг, котрих ви ще не читали, або ж тих, котрі вже вами прочитані і хочете їх порадити, запропонувати іншим гостям і користувачам нашої сторінки.

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!

Коментарі 

 
+1 # Гостя 11.04.2010 18:34
Дуже приємно, що на нашій сторінці буде анонсуватися робота цієї книгарні. :-)
Люди, які скромно там працюють, роблять велику справу! Не лише пропонують кожному читачеві придбати книги з величезної скарбниці української та світової літератури, а й організовують цікаві зустрічі з сучасними митцями, творчі вечори-обговорення, справжні свята для душі.

P.S. Книгарня також працює, як читальний зал для всіх бажаючих ;-)
Поскаржитись адміністраторам
 
 
+1 # Un.Known 12.04.2010 12:40
У цій книгарні, власне, зустрічаються люди, котрі щось роблять поза своїми прямими обов"язками - люди, котрим не байдуже не тільки друковане слово, але й місто і його репутація міста культурного.

Тим не хочу сказати, що ті, котрі не відвідують книгарню - люди байдужі. Переконалась, що запалених поціновувачів культури у нас багато - взяти хоча б аматорський театр пана Івана Нагірного. Але про нього іншим разом. :-)
Поскаржитись адміністраторам
 
anchor