Пропоную вашій увазі книгу, створену  відомим педагогом, засновником авторської школи у Львові, письменницею Марією Чумарною на основі українського фольклору –- "Рухливі розвивальні ігри для талановитих і кмітливих".
У збірку ввійшли 30 рухливих музичних ігор, які допоможуть батькам та вчителям організовувати дозвілля дітей таким чином, щоб кожна дитина включалися у гру всіма відчуттями, водночас тренуючи пам'ять, уяву, увагу, спостережливість.
Спробуйте разом з дітьми взяти участь у цих захопливих іграх.

Ось деякі з них:

Гра "Лебеді летіли" –- спрямована на розвиток потреби взаємодопомоги, колективізму у грі, вміння наслідувати рухи птахів, концентрувати  увагу, збагачує уяву.
"Ланцюжок" –- розвиває витримку, пластичність, координацію рухів.
"Чарівна  скриня"–- вчить виражати  різні емоційні стани, розвиває мовлення, розширює уявлення про різні речі та предмети.
"Казочка - підказочка"–- допомагає виробити уміння бути уважним, розрізняти значення слів, взаємодіяти з іншими учасниками гри.
"Де лисичка?"–- розвиває увагу, слух, сенсорні відчуття, посилює відчуття колективної відповідальності за гру.

Сподіваюсь, ця книжка стане в пригоді всім,  хто хоче бачити дітей здоровими і щасливими. Адже саме гра для дитини –- найважливіша передумова її здорового розвитку.

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!
anchor