Вдовиченко Галина. Тамдевін. – К. :Нора-Друк, 2009, – 240 с. ПК (Популярні книжки). М'яка палітурка.

Дія роману відбувається у Карпатах неподалік від замку Гербуртів. Успішна українська художниця Анна, яка зробила кар'єру в Росії, їде у відпустку на запрошення колишньої однокурсниці у віддалене село поблизу старовинного замку, де можна легко загубитися у часі і просторі. В цей же час у дикому урочищі Карпат проводить дослідження науковець-етолог Юрій. Він вивчає поведінку вовків у природному середовищі. Для цього він взяв під опіку трьох новонароджених вовченят, які втратили батьків. Людина і вовки в цій «зграї» живуть за вовчими законами, які іноді виглядають більш досконалими, ніж ті, за якими живуть люди.

Несподівана зустріч з художницею докорінно змінює життя і дослідника, і вовчої зграї.

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!

Коментарі 

 
0 # Василь Щекун 31.08.2010 19:02
Анотаця ніби й вірна...
Але, як на мене, роман про дещо інше (глибше), тобто сюжет міг бути зміненим, а вибудувана сама подача (є ніби дві частини: і від жінки і від чоловіка) та вкладені там спостереження і власні позиції авторки мусіли б всеодно залишатись. Однак тут, як і в інших творах пані Галини, все вдало поєднано. І мова цікава - можу сказати, що моє сприйняття таке ніби авторка відкриває галицький діалект для всіх українців, пишучи літературною українською, але всеодно по галицьки, так як писав Гоголь російською, але такою, що передавала український колорит. Можливо це лише моє приватне враження...
Кажуть, що твори Вдовиченко це жіночі романи, та й вона сама цього не заперечує. Але я, хоч і чоловік, також з цікавістю прочитав і рекомендую всім, незалежно від статі.
Поскаржитись адміністраторам
 
anchor