За космічними законами кожна людина будь-якої віри тісно пов'язана з давньою релігією свого народу. Всім відомі міфи та легенди Стародавнього Риму, давньогрецький епос, казки землі фараонів та ін. Історично склалося, що ми в більшій мірі вивчаємо світову культуру та її надбання, забуваючи, що Україна — країна оріїв (аріїв), плідно збагачена духовними скарбами наших пращурів, їхніми традиціями, культурою й талантами, а міфологія — одна з граней того багатства.

До книгарні надійшла праця художника та літератора, дослідника української культури — Валерія Войтовича. "Антологія українського міфу" в трьох томах — найбільше і найповніше дослідження українського міфу.

Для широкого кола читачів різного віку, хто цікавиться українським народознавством, пропоную книгу "Міфи та легенди давньої України" — захоплюючу літературно-художню розповідь про дивовижний світ наших далеких пращурів, їхню високу духовність і єдність з Природою, рідною Землею. Пером і пензлем автор малює яскраві міфічні образи, які, незважаючи на усілякі перешкоди, пережили віки і дожили до наших днів. Це — Сварог, Перун, Дажбог, Лада, Купало, Коляда, Берегиня та інші.

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!

Коментарі 

 
0 # Настюшка 01.04.2011 19:58
:lol: круто просто рай для тех кто любит Исорию
:cry: но жаль леньки искать это всё...
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # Un.Known 01.04.2011 23:38
Що саме? Книгу?

Навіть з дому не треба виходити.
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # Олесь 08.01.2012 19:03
I Навiть за кордоном ?
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # Лілія 22.05.2011 01:18
Книжка як казочка
Поскаржитись адміністраторам
 
anchor