oks_dum"Я випадкова письменниця" - каже про себе О. Думанська. Справді, старт виявився легким, і порівняно за короткий час вона зуміла підготувати й видати чимало творів для дорослих та дітей, притому кожна з її книг - особлива. Оксана Думанська – надзвичайно світла, життєрадісна, зичлива людина, яка пише дотепні, розумні, цікаві книжки. І таланту, мудрості, доброти у пані Оксани знайдеться ще на багато книг.

Якщо ж проглянути "хроніку" участі Оксани Думанської у літературно-видавничому житті, то можна констатувати: за 8 років – більше 10 книг! Сама письменниця каже: "Зараз – і в цьому не варто сумніватися – перебуваю у пошуку нової форми для веселої книги про мову, щоб мої онуки активно українізовували столицю".

Авторка стала відомою завдяки своїм книгам "Графиня з Куткора", "Спосіб існування білкових тіл" (у перевиданні — "Школярка з передмістя"), "Оповідки з жіночої торебки", "Романи на одну ніч", "Хроніки пригод Гєня Муркоцького" та "Дитя епохи". Книга "Бабусина муштра" призначена для найменших читачів і оповідає історію взаємин маленької дівчинки з бабусею. Як перекладач працювала над виданням твору Миколи Гоголя "Тарас Бульба", що вийшло у видавництві "Світ дитини".

Зустріч з Оксаною Думанською відбудеться 23 червня о 17 год. в українській книгарні "Ідея" по вул. Я. Стецька, 3

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!
anchor