vistavka12"Мистецтво немає кордонів" - така тема художньої виставки "З любов’ю до України". Художники з різних куточків України (включаючи Крим) та осередків українських громад діаспори намалюють картини, в яких вони покажуть любов до України, до рідного краю.

Виставка об’єднає художників, які працюють в різних напрямках. Картини будуть виставлені в різних містах України. Ті ж, які сподобаються місцевим громадам будуть намальовані на стінах будинків. Планується, що перша виставка відбудеться з 9 по 30 червня в  меморіальному комплексі Борцям за волю України в місті Стрий. Стрий було першим містом в Україні де підняли жовто синій прапор 15 березня 1989 р. Тому символічно , що і презентація картин почнеться з цього міста. Наступними будуть виставки у Львові,  Херсоні, Полтаві та інших містах України. Завершиться виставка в  Києві.

Якщо у Вас є бажання підтримати дану ініціативу Ви можете розказати про неї своїм знайомим, розповісти митцям про дану ініціативу, створити групу, яка організує виставку в Вашому місті. Допомогти з вибором картини громаді та сприяти художникам-муралістам у втіленні її на стіні будинку в Вашому місті.

І ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Перша виставка в м. Стрий

Куратор виставки Ігор Мельник член Cпілки художників України http://melnyk-art.io.ua/

Т. 0637249035, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Партнери: музей Верховина 

1.2. Наступні виставки відбудуться по мірі доручення партнерів до проекту : Херсон - орієнтовний час 20 вересня – 20 жовтня, куратор арт менеджер Вячеслав Продан. Партнери - Херсонська Експертна рада та відділ культури м. Херсона (Продан Вячеслав 0663347331 http://vk.com/khpainting )  

1.3. Метою виставки популяризація України через мистецтво, популяризація творчості митців та їх творів, посилення кроскультурних зв’язків митців, як в середині країни так і між класичними художниками та художниками-муралістами.

1.4. Основними завданнями є:

- продемонструвати красу України та показати мистецькими засобами любов до рідного краю;
- пропаганда і популяризація сучасного мистецтва; -об’єднання митців з різних куточків України та по за її межами.

1.4. Місце проведення першої виставки : Стрий Львівська обл., вул.. Олесницького Меморіальний комплекс «Борцям за волю України»

1.5. Дата проведення 9 червня – 30 2014 року

1.6. Організатори:

Ігор Мельник художник, член Спілки художників України т. 0637249035, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вячеслав Продан, арт менеджер Херсон т. 0663347331 http://vk.com/khpainting )
Михайло Шмігельський,кандидат історичних наук, громадський діяч, почесний голова ГО Молодь Стрийщини 0677717992

ІІ УМОВИ УЧАСТІ

2.1. До участі художники, які мають твори до теми "З любов’ю до України".

2.2. У виставці можуть брати участь митці незалежно від віку, статі, національності, а також громадяни українського походження інших держав.

2.3. Митці можуть подати на розгляд для участі у виставці 1 або 2 твори.

2.4. До 1 червня 2014 року учасник надсилає на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду анотацію та фото твору або подає її на сторінці події в соціальній мережі https://www.facebook.com/events/683928265003713/

2.5. Відбір учасників виставки проводить Оргкомітет на підставі надісланих фотографій творів. На основі цього рішення Оргкомітет до 3 червня 2014 року розсилає запрошення авторам до участі в перші виставці.

2.6. Учасник особисто передає відібрані твори до 8 червня 2014 року на адресу м. Стрий вул.. С.Бандери 21 к. 8 для участі Ігору Мельнику.

2.7. Твори мають бути підписані та повністю підготовлені для експонування.

2.8. Учасник погоджується , що його твір може використовувати місцева громада як ескіз для картин на стінах будинку.

2.9. Учасник отримує каталог з виставки. Учасник погоджується, що його твори та прізвища можуть бути надруковані в каталозі та інших матеріалах пов’язаних з виставкою та даною акцією.

3.1. Організаційний внесок для участі у виставці складає 100 грн.

3.2. Участь художника у виставці підтверджує його згоду з вищезазначеними умовами.

ІІІ ВИМОГИ ДО ТВОРІВ

3.3. До кожного твору автор повинен подати паспорт, у якому необхідно зазначити: прізвище, ім’я автора (укр., англ.), назву твору (укр., англ.), техніку виготовлення, матеріали, розміри, дату і місце виготовлення, вартість твору.

3.4. Оргкомітет відповідає за збереження поданих творів. Оргкомітет не несе відповідальності за збитки, завдані творам не з її вини, а також за обставин, що можуть виникнути внаслідок дій третіх сторін.

3.5. Автори надісланих творів несуть повну відповідальність за їхню автентичність і відсутність будь-яких фальсифікацій.

ІНФОРМАЦІЯ

Детальнішу інформацію про виставку можна отримати:

на сторінці події в соціальній мережі https://www.facebook.com/events/683928265003713/
Ігор Мельник по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду за телефоном 0637249035
Вячеслав Продан, арт менеджер Херсон т. 0663347331 http://vk.com/khpainting )
Михайло Шмігельський 0677717992 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду https://www.facebook.com/shmigelski
https://www.facebook.com/ngostryi
http://vk.com/shmigelskij
http://www.youtube.com/user/shmigelskij
http://molod-stryi.at.ua/

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!
anchor