Dara_KorniyДара Корній народилася 20 вересня 1970 року в селі Секунь Старовижівського району Волинської області. Закінчила журналістсько-редакторське відділення Українського поліграфічного інституту у Львові (Українська академія друкарства нині).

Мама, виховує двох діток – Даринку та Максимка, яких вважає найвагомішим та найважнішим здобутком у житті. Працює у Львівській національній академії мистецтв. Дякуючи власним діткам, тобто складанням для них на ніч казочок, і відбулося її попадання в літературу. Пише для маляток (журнал "Ангелятко", "Ангеляткова наука"), для підлітків (журнали "Крилаті", "Однокласник") та, звісно, для дорослих, для всіх тих, хто ще й досі вірить в диво.

Захоплення – дохристиянська міфологія, праукраїнські вірування, етнографія, казки, народна музика, книги. Лауреат третьої премії конкурсу "Коронація слова-2010" за роман "Гонихмарник". Роман вийшов друком у видавництві "Клуб сімейного дозвілля", м. Харків. "Гонихмарник2 – її перший "дорослий" роман. Після його виходу у світ авторка здобула неофіційне звання "української Стефані Майєр".

Роман "Гонихмарник" був удостоєний відзнаки "Дебют року" від видання "Друг читача" та став лауреатом премії асамблеї фантастики "ПОРТАЛ-2011" - "Відкриття себе" імені В. І. Савченко.

Зустріч відбудеться традиційно в четвер, по вул. Я. Стецька, 3

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!
anchor