Gavrosh26го квітня в книгарні "Ідея" відбудеться зустріч з журналістом і письменником Олександром Гаврошем. Три роки минуло як Олександр побував в Стрию і як наслідок в"Україні молодій" було надруковано одну з кращих статей про наше місто, яка так і називалася: "Старовинне галицьке містечко очима закарпатського подорожувальника."

Дуже багато стриян запам’ятало собі цього талановитого журналіста. Олександр є автором багатьох книжок:"Точка перетину", "Закарпатське століття: ХХ інтерв’ю", ("Мистецька лінія", 2006) "Владика Мілан: "Свобода – це можливість обирати добро" ("Карпатська вежа", 2009); "Точка перетину" ("Грані-Т", 2009); дитячих повістей "Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу" ("Видавництво Старого Лева", 2007), "Пригоди тричі славного розбійника Пинті" ("Видавництво Старого Лева", 2008) – стала лауреатом Всеукраїнського рейтингу "Книжка року-2008" як краще видання для школярів середнього та старшого віку, "Галуна-Лалуна або Іван Сила на острові Щастя" (2010).

Олександр Гаврош народився 26 березня 1971 року в Ужгороді. Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Працює журналістом ("Україна молода", "Дзеркало тижня", "Український тиждень").

Чекаємо як завжди о17 год. в книгарні по вул. Я. Стецька,№3

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!
anchor