Dolce17 травня у літературній вітальні української книгарні "Ідея" відбудеться зустріч з письменницями Нікою Нікалео та Христиною Лукащук та презентація їхніх книг.

"Dolce Vita, або Кінець гламуру" – роман про сучасний образ гламурної жінки, яка розривається між збереженням власних інтересів та несподіваною інтрижкою. "Кохання-гроші-сім’я" – це новий любовний трикутник від авторки роману. Що стає вершиною цієї геометричної фігури? І чому саме такий вибір робить героїня? Чотири подруги — чотири психологічних жіночих портрети допомагають знайти відповіді на ці запитання.

Чуттєві романи Христини Лукащук вже сформували свою читацьку аудиторію. Тож спеціально їх представляти немає потреби. Але якщо "Лялька-мотанка" написана у характерному для авторки жанрі повісті з елементами еротики, то "Жити сьогодні" вразить прихильників і завоює нових читачів несподіваним струменем фентезійності, змереженої пристрасним маренням, що і створює настрій книги. Однак стиль, тематика і спосіб фабульного вирішення стають уже впізнаваними, що доводить оригінальність авторського письма Христини.

Чекаємо на вас о 17 год. по вул. Я. Стецька, 3

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!
anchor