27 червня, книгарня "Ідея" чергова надзвичайно цікава зустріч, о 17 год.

Марія Чумарна поетеса, науковець, дослідниця української символіки та звичаєвості, засновниця школи «Тривіта», яка працює за авторською програмою «Світ малого українця», авторка наукових досліджень «Педагогіка любові», «Мандрівка в українську казку», «З початку світу. Україна в символах».

В своїх книгах письменниця розкриває значення вишиванки, її мови, символи закладені в українській мові і окремих словах, розкриває давно забуті, або невідомі на загал закони за якими жили наші предки.

Що можна почерпнути з зустрічі?
Зустріч з Марією Чумарною буде корисною батькам, які хочуть зрозуміти, як виростити добру людину, і всім хто задумується про це в майбутньому; патріотам, так як не всі звичаї ми розуміємо і багато з них невідомі нам; нареченим, які хочуть вишити рушник-оберіг; тим хто хоче трошки краще зрозуміти себе, і те що відбувається в суспільстві.

Джерела:
фм-сторінка Марії Чумарної,
Буквоїд, інфотека - письменники, Марія Чумарна
Марія Іванівна Чумарна

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!

Коментарі 

 
0 # Галя Пуга-Данильців 24.06.2013 14:09
Увага! На сторінці "Голос Стрия" є інтерв'ю з Марією Чумарною - на минулорічній книжковій толоці в Стрию і ще одне - на студії міського радіомовлення при зустрічі з кавалером всіх нагород Фаберже Олександром Мірошніковим. Зустріч з пані Марією - завжди величезне свято для душі, а слухати її можна годинами.
Поскаржитись адміністраторам
 
anchor