Ми тут!

Ми - це всі, хто хоче познайомити вас, гості сторінки, зі стриянами. Про Стрий в безмежних полях інтернету є чимало, та й про стриян вже є досить - про тих, котрі у цьому прикарпатському місті жили й творили.

А про тих котрі живуть і творять - не так вже й багато, можна сказати, мізерно мало. Мало настільки, що самі мешканці Стрия інколи й не здогадуються, скільки непересічних людей ходять його вулицями. І мало хто здогадується, скільки цікавого світу чи світів є за сусідніми дверима. Бо кожна людина - то безперечно, один величезний світ.

Стрий пише вірші, співає, малює, грає, і робить це пречудово. Сподіваємось, перегляд творчого доробку принесе усім гостям багато задоволення. :)

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!

Коментарі 

 
+3 # Гостя 26.03.2010 23:37
Вітаю Нас, стриян, з добрим починанням! :-) Сторінка запрацювала в переддень найвеличнішого і найсвітлішого праздника - Великодня! То ж нехай буде благословенною й несе людям лише позитивний настрій і буде тим світлим промінцем у нашому житті! ;-)
Поскаржитись адміністраторам
 
 
+1 # Un.Known 28.03.2010 23:24
Уляся каже, що Стрий і вишиває. ))) (Образили стрийських вишивальниць) :)
Поскаржитись адміністраторам
 
 
+1 # Che_Guevara 30.03.2010 13:10
УРА ТОВАРИЩИ!!
Поскаржитись адміністраторам
 
 
+2 # Анатолій 13.04.2010 20:40
Добрий день господарі та гості сторінки.
вдячний що ви існуєте. радий що знайшов вас.
тільки поки що не зрозумію де можна зареєструватися . Хотів би такох прийняти участь на своїй напівзабутій бідній українській мові
чи є тут можливість помістити свої дорожні замітки журналіста від недавньої подорожі по стрийщині
поки що помістив на ютуб таку ось стрічку:
www.youtube.com/.../
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # Un.Known 13.04.2010 20:53
Доброго дня, Анатолію!

Вітаємо Вас у нас! Вибачте за малу затримку з реєстрацією, сподіваюсь, вирішиться у найближчі години.

Матеріали надсилайте, обговоримо їх розміщення у відповідній рубриці (або ж створимо нову).
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # Un.Known 13.04.2010 22:20
Пробуйте реєструватись тут mystryiany.com.ua/.../...

Дякуємо за терпіння! :-)
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # anchar 14.04.2010 00:01
Я в день, пів того сайта облазив, поки знайшов РЕЕСТРАЦІЯ,ото приховано :o
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # Un.Known 14.04.2010 00:06
Ціхонько )

Ми тут все своїми силами робимо і вчимося по ходу. Так що майте з нами терпіння . :-)
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # Василь 19.04.2010 20:50
Вітаю! Добра ідея! Успіху!
Поскаржитись адміністраторам
 
anchor