8 лютого – День безпечного Інтернету. Разом із Соціальним центром для дітей та молодіchild_net Стрийської райдержадміністрації в навчальному центрі IDEA було проведено семінар для 10 школярів. Діти дізналися багато про правила поведінки в Інтернеті, про ті небезпеки, які можуть їм там зустрітися. Закладки для книжок, які дітлахи отримали на згадку про подію, містять розповідь про Онляндію – безпечну Веб-країну.

Тепер вони самостійно зможуть подорожувати цією країною. Група школярів також розпочала заняття за курсом «Основи роботи в Інтернеті і всесвітній мережі World Wide Web» і скоро отримають чудові сертифікати від проекту «Відкритий світ інформаційних технологій».

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!

Коментарі 

 
0 # Un.Known 09.02.2011 23:16
Цікаво, за якими критеріями відбирались школярі...
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # Оксана Шмілик 16.02.2011 14:47
Школярі скеровувалися Стрийським районним центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді та Відділом у справах сім"ї та молоді Стрийської райдержадмініст рації. Це діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування.
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # Un.Known 16.02.2011 17:40
Дякую за відповідь.

Повірте, не шукаю бліх, просто цікаво. Те, що на подібні заходи відбираються діти, котрим бракує сім"ї та звичайним, на сьогоднішній день стандартам - це дуже добре.

Але хіба у нас їх так мало? Чи це не одноразовий захід?
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # Оксана Шмілик 22.02.2011 14:04
Навчальний центр IDEA "Відкритий світ інформаційних технологій" був відкритий 3 вересня 2009 року завдяки соціальній ініціативі корпорації Microsoft у ВПУ-34 при Благодійному фонді Ігоря Осташа. Від того часу в центрі я проводжу комп"ютерні курси, семінари та навчання. Детальніша інформація - www.idea-ukraine.org/.../12623
Поскаржитись адміністраторам
 
anchor