Головне управління науки та освіти Львівської облдержадміністрації оголосило конкурс "Славетні імена України —2011", присвячений 200-річчю з дня народження видатного поета, культурно-громадського діяча, священника Маркіяна Шашкевича. 

Конкурс проводиться за трьома напрямами:

а) конкурс на кращий художній твір (поезія, нарис, оповідання) про  події, пов’язані з іменами славетних українців. В даному напрямі конкурсу участь бере виключно учнівська молодь;

б) конкурс на кращу дослідницьку роботу про життя та діяльність Маркіяна Шашкевича. В даному напрямі конкурсу участь беруть  школярі і педагоги загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів освіти.

в) конкурс на кращу методичну розробку (сценарій навчально-виховного заходу, конспект навчального заняття, розробка виховної години), присвячену життю та діяльності  видатної особи. В даному напрямі конкурсу участь беруть педагоги.

 

Учасники конкурсу

До участі у конкурсі на кращий художній твір залучаються учні загальноосвітніх навчальних закладів та гуртківці позашкільних навчальних закладів. На конкурс приймаються також методичні розробки, підготовлені педагогами загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. До кожної роботи додаються  дані про автора або авторську групу.

Час і місце проведення

Конкурс проводиться у два етапи:

І – районний/міський – до 1 жовтня 2011року.

ІІ – обласний – у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді» до 1 грудня 2011 року.

Для участі в конкурсі надсилати роботи (по одній за кожним напрямом) за адресою:

79026, м. Львів,
вул. Івана Франка, 156,

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді».
(тел. для довідок: 276-44-21, Прядка Ольга Володимирівна).
до 15 жовтня 2011року.

Переможці обласного щорічного конкурсу «Славетні імена України» нагороджуються грамотами Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Про час і місце проведення підсумків конкурсу та нагородження переможців буде повідомлено додатково.

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!

Коментарі 

 
+2 # Наталя83 28.08.2011 17:29
Доброго дня! Я працюю вчителем української мови і одній із львівських шкіл! Скажіть,будь ласка, чи підійшла би на конкурс мультимедійна презентація про життєвий і творчий шлях М.Шашкевича з фрагментами фільмів?
Поскаржитись адміністраторам
 
 
+2 # Un.Known 28.08.2011 19:08
Як дослідницька робота - так. Суттєво, аби там було дослідження, не констатація вже відомих фактів.
Поскаржитись адміністраторам
 
anchor