Я вже не пригадую, коли і де почалось моє життя серед принцес — жінок, котрих ми зустрічаємо кожного дня, мам, сестер, сусідок, подруг, жінок у чоловічому світі, прибиральниць, кухарок і велителів своїх маленьких королівств, носительками своїх (не)сповнених мрій і вершительками долі одночасно, (не)знаючих це і (не)відчуваючих золотих корунок на своїх головах.

Життя принцес у чоловічому світі може бути дуже цікавим, а може бути і досить нелегким — все залежить від того, яку дорогу (так-так, як у казці) обере собі принцеса, способу пересування у ньому (один кришталевий черевичок на дорозі до підхмарного замку може бути цілковито непридатний, як і кінь у підводному королівстві. Хоча, морський коник може знадобитись). Життя принцес у чоловічому світі обіцяє багато пригод, незалежно від того, чи ви зовсім принцеса зовсім бідного королівства, чи багата цісарівна. Але достатньо мати трішки мудрості, щоб чоловічий світ лежав коло ваших ніг.

Ця книга про нас, принцес, котрі підкорили себе собі і завоювали чоловічий світ, і для тих, котрі тільки збираються це зробити. Не обурюйтесь, мої милі, покора — це не завжди рабство і приниження.

Сподобалась стаття? Поділись нею в мережі!

Коментарі 

 
0 # Василь Петрик 28.10.2013 03:27
Шкода, що дывчат з раннього віку наділяють почуттям обранності та унікальності тільки на основі статі. Де ж емансипація і рвноправ"я?..І маєш потім 500 розлучень на 100, бо тисячі невідповідносте й в очікуваннях.
Поскаржитись адміністраторам
 
 
0 # Un.Known 28.10.2013 22:49
Якось не вловила, до чого тут обраність та унікальність... Але то таке. )
Поскаржитись адміністраторам
 
anchor